projekt graficzny

Projekty Grafiki i Logo

Jednym z najważniejszych kroków w rozwijaniu tożsamości dla Twojej firmy jest umacnianie logo. Nasz proces projektowania logo jest prosty i bardzo twórczy. Mamy wiele pomysłów i uważnie słuchamy wszystkiego, co masz do powiedzenia. Dbamy o każdy szczegół

Marka Twojej Firmy
Tworzenie marki jest tak naprawdę komunikatem , którym można podzielić się ze swoimi klientami. Będziemy współpracować z Państwem, aby określić treść tej wiadomość, zaczniemy pracować nad określeniem tożsamości Firmy, powstanie logo i strona inernetowa a także materiały reklamowe gotowe do drukowania.

Jasne koncepcje
Zaprojektowanie i zakodowanie witryny, to tylko niewielka część procesu rozwoju. Główną przeszkodą do pokonania jest znalezienie jasnej koncepcji biznesowej...

Skalowalne Wektory
Używamy grafiki wektorowej dla wszystkich naszych wzorów logo. Skalowalne wektory służą do tego abyś mógł umieścić swoje logo na wizytówce, na ścianie budynku lub na stronie internetowej, bez utraty ostrości lub kształtu.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Jest to spójny zestaw wzajemnie uzupełniających się elementów, które tworzą kompleksowy wizerunek firmy. Jest to podstawowe narzędzie komunikacji pomiędzy Firmą a Klientem. Jego najważniejszym elementem jest logotyp, którego forma i charakter reprezentuje wartości oraz cele firmy.

</>Proces tworzenia wizerunku firmowego przebiega wieloetapowo. Finalnym produktem, który otrzymujecie Państwo jest spójny i wyrazisty wizerunek Waszej firmy, oparty na elementach identyfikacji:

- Logo
- Wizytówki
- Papier firmowy
- Teczki firmowe
- broszury
- kubki
- banery reklamowe
- wiele innych

Hardness

Origin

Certificate

© 2022 All Rights Reserved