Kochamy to, co robimy.
To nasza pasja.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie

Własną działalność rozpoczęliśmy dokładnie 13 lat temu.
Naszym celem było robienie tego, co kochamy – podążanie za naszą pasją.
Stale współpracujemy z różnymi firmami i agencjami oferując im nasze usługi outsourcing-owe.
 • 2009

  Powstała z projektu pary Dinçer w domowym biurze na grafice i projektowaniu stron internetowych.
 • 2011

  Kontynuując prace nad projektowaniem stron internetowych i projektowaniem graficznym, firma kupiła pierwszą cyfrową maszynę do druku i wkroczyła w życie małego biznesu poligraficznego.
 • 2014

  Pierwsze biuro powstało pod Warszawą. Po skompletowaniu wszystkich swoich maszyn na drobnym druku firma założyła profesjonalne studio fotograficzne i zaczęła oferować swoim klientom szeroki wachlarz usług reklamowych.
 • 2016

  Nasza firma, która z własnymi maszynami świadczy małe usługi poligraficzne dla większości ze swoich około 8000 sklepów w największych hurtowniach w Europie, po raz pierwszy weszła do branży oznakowania i dużej poligrafii dzięki wsparciu firm zewnętrznych.
 • 2018

  Firma skłaniająca się bardziej w kierunku produkcji reklamy zewnętrznej i druku wielkoformatowego zakupiła frezarkę CNC, laser CNC, maszynę do cięcia pianki, wielkoformatową maszynę drukarską, maszynę do cięcia folii, maszyny do druku reklamowego oraz powiększyła swoje miejsce produkcji w celu szybszego i wyższa jakość usług dla swoich klientów.
 • 2022

  Nasza firma, realizując wszystkie etapy produkcji we własnym zakładzie produkcyjnym, zapewnia wsparcie serwisowe produkcji dla agencji reklamowych, firm organizujących Targi Dekoracji.

Jakość obowiązuje w całym warsztacie, od każdego inżyniera do każdego narzędzia.

Joanna Krawiec-Dincer

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Nasze wsparcie w odkrywaniu jest wykonywane przez profesjonalnych mistrzów w pracy jeden-do-jednego, a Twój montaż odbywa się bez żadnych problemów na etapie montażu znaku poprodukcyjnego. Twoja praca zostanie dostarczona w obiecanym dniu.

JAK ZAMAWIAĆ

01

projekt

Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie i wielkość swojej firmy lub gdzie chcesz.Po wspólnym ustaleniu, jakiego rodzaju pracy chcesz, przygotowujemy nasze rysunki 3D i przedstawiamy je Tobie.
02

Produkcja

Po zatwierdzeniu projektu przychodzi czas na dostarczenie materiału. Po zakupie niezbędnych materiałów produkujemy dokładnie ten sam produkt, który widzisz w projekcie z naszymi rzemieślnikami w naszym warsztacie.
03

montaż

Wszystko gotowe. Jeśli chodzi o montaż, to zgodnie z Państwa życzeniem pakujemy produkt i płacimy za ładunek lub transport, a montaż wykonujemy z należytą starannością.

© 2022 All Rights Reserved